ما امروز رأی دادیم. در شرایطی هم رأی دادیم، که همۀ اهل ت چه اونهایی که واداده اند، چه اونهایی که واپس گرایند و چه اونهایی که انقلابی و آرمانگرا هستند، بالاتفاق شرایط این دوره را از تمام دوره های قبلی حساس تر می دانستند.

ما رأی دادیم، خیلی های دیگر هم آمدند و رأی دادند، اما در تمام مدت رأی گیری از اونهایی که دورۀ قبل به لیست انگلیسی رأی داده بودند و وضع اسفبار امروز را برای کشور رقم زدند، خبری نبود. انگار این جور آدم ها، حتی به اندازۀ سگ هایشان هم برای این کشور ارزش قائل نیستند!

ما رفتیم و رأی مان را دادیم و به آنچه وظیفه داشتیم عمل کردیم، بقیه اش می ماند بر عهدۀ کسانی که فردا و پس فردا، اسم هایشان بعنوان منتخبین جدید مجلس اعلام می شود. باید ببینیم آنها چه خواهند کرد؟ ببینیم وقتی بر صندلی های سبز مجلس می نشینند، چه گلی به سر نظام می زنند؟ آیا مثل برخی اسلافشان می روند تا از این نمد فقط کلاهی برای خود ببافند؟ آیا به مجلس می روند تا بار خود و بستگانشان را ببندند؟ آیا می روند دنبال رانت خواری و اخذ موافقت اصولی برای دختر و پسر و فامیل هایشان؟ آیا می روند مجلس و هضم می شوند در روزمرّگی ها و زد و بندهای ی و درآمدزایی های خانوادگی و فامیلی؟ یا اینکه می روند مجلس و کمر همت می بندند برای خدمت به این مردم؟ آیا اصولاً نیم نگاهی به دردهای عمومی جامعه خواهند داشت؟ و آیا برای رفع کاستی ها، ناراستی ها و نابسامانی های عدیدۀ این کشور تلاشی خواهند کرد؟

ما منتظر می مانیم و امیدواریم خبرهای خوش خدمت را در چهارسال آینده از منتخبین جدید ملت بشنویم. بشنویم خبرهای خوش آنها را و در حقشان دعا کنیم. این آرزوی ماست. امیدوارم نمایندگان جدید بکوشند و مثل سردار سلیمانی عزیز شب و روزشان را فدای آرامش و سربلندی این ملت کنند. تا بعد از چهارسال شرمندۀ وجدان خود و خجالت زدۀ این ملت نباشند.

پ.ن: شخصاً نسبت به نامزدهای انتخابی خودم تعصبی ندارم، تا زمانی که بر صراط خدمت باشند، دوستشان دارم، اما اگر به کجراهه بروند، برای من فرقی با بقیۀ خائنین نخواهند داشت.

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها